Hakkımızda

2009 yılında kurulmuş olan ADAYAPI alanında teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile kendini sürekli geliştiren bir organizasyona sahiptir. Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında maliyet, süre ve kalte unsurlarını Sağlık-Emniyet-Çevre politikamız çerçevesinde daima optimum noktada birleştirmeyi başarmış ve başarının sırrının bu üç ana kriteri bir arada sunabilmek olduğu inancını hep muhafaza etmiştir.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan ADAYAPI, kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü işler ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz işlerde çalışmış olduğumuz firmaların bizlerde duyduğu güven ve tekrar çalışma arzuları ADAYAPI olarak en büyük gurur kaynağımızdır.

İşverenin memnuniyetinin ön planda tutulması adına, taahhüt sektörü ve yatırımcılara, çağın paralelindeki teknoloji ve bakış açısı ile hizmet etmek, dünyadaki sektörel yenilik ve gelişmeleri takip etmek, ülkemizde bu yenilik ve gelişmelerin eş zamanlı kullanılmasını sağlayarak ulusal taahhüt sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak hedeflerimizin içerisinde önceliğimizdir.

ADAYAPI faaliyetlerini, kamu ve özel sektörde , müteahhitlik hizmetleri, kentsel dönüşüm, gayrimenkul geliştirme ve proje yönetimi alanlarında sürdürmektedir